ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
REFERANSLAR
SSS ve BİLGİ
REKLAM
İLETİŞİM
    2005 yılında faaliyete başlayan ALE CAM FİLM TİC. VE PAZ.LTD.ŞTİ., gün geçtikçe büyüyerek ve gelişerek sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

   Ürün seçeneklerini hızla genişleten ALE CAM FİLMLERİ, müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir.

   Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir.

   Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.
Misyonumuz: Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza sizlere sunmak

Vizyonumuz: Ürünlerimizin zamanında ve mağduriyetsiz teslim edilmesidir.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

   Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ALE CAM FİLMLERİ, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

   Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla ALE CAM FİLMLERİ hizmetinizde. ALE CAM FİLMLERİ olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik.
   Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk.

  Web sitemiz üzerinden de bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.
0212 270 60 14
ALE CAM FİLMLERİ VE REKLAM © 2014